Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żegotki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie Orchowo

Orchowo(Żegotki + 23 km)

55 000 zł41,50 m² 1 325,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Różanna 37. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław(Żegotki + 15 km)

179 900 zł98,38 m² 1 828,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kleeberga

Rąbin,Inowrocław(Żegotki + 15 km)

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie w centrum Osiedla Rąbin w Inowrocławiu ul. Kleberga Mieszkanie przeszło remont w 2020 roku - do zamieszkania. Klatka schodowa czysta, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski(Żegotki + 24 km)

370 000 zł95 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na sprzedaż - Piotrków Kujawski, ul. 1 maja 52 Nowe meble | Nowa pompa ciepła | Fotowoltaika | Niskie koszty utrzymania Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom piętrowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł133 m² 2 849,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek na firmę lub mieszkania Cena z vat informacje ogólne: budynek na sprzedaż. Rynek wtórny, dwupoziomowy. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mogilno(Żegotki + 18 km)

165 000 zł32,77 m² 5 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie (kawalerkę) o powierzchni użytkowej: 32,77 m . Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Mogilnie przy ul. 900-lecia. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł51,37 m² 3,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedania lokal handlowo-usługowy mieszczący się na osiedlu Rąbin. Obiekt o powierzchni 51,37 m2 usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Inowrocław

Inowrocław(Żegotki + 15 km)

63 000 zł39 m² 1 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się 12 km od Inowrocławia. Nieruchomość o łącznej pow. 38,64m2 nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław(Żegotki + 15 km)

115 000 zł37,97 m² 3 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Studio Focus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,97 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 zł/m²200 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Część bardzo przestronnego lokalu o powierzchni około 200 m - z możliwością wydzielenia do 500 m2 lub 300 m2, w Inowrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Żegotki

Żegotki,kujawsko-pomorskie

65 000 zł3 031 m² 21,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka położona w miejscowości Żegotki, gmina Strzelno, w powiecie mogileńskim. Powierzchnia działki: 3031m2 Cena: 65tys Droga dojazdowa asfaltowa, woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Żegotki

Żegotki,kujawsko-pomorskie

60 000 zł10 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania dwie działki położone w miejscowości Żegotki, gmina Strzelno, w powiecie mogileńskim. Łączna powierzchnia działek wynosi 1ha Cena: 60tys Droga dojazdowa gruntowa utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Żegotki

Żegotki,kujawsko-pomorskie

149 000 zł3 018 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka położona w miejscowości Żegotki, gmina Strzelno, w powiecie mogileńskim. Działka stanowi zabudowę siedliskową. Na jej terenie znajdują się budynki gospodarcze, wraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij